Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri

Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri
12 İyul 2019 09:30

Futbol üzrə Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.

Realpress.az nəticələri təqdim edir:

Avropa Liqası
1-ci təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar
9 iyul 
Sent Josefs (Cəbəllütariq) – Reyncers (Şotlandiya) 0:4
Qol: Cek, 50. Ojo, 56. Qoldson, 68. Morelos, 77.
Qzira Yunayted (Malta) – Hayduk (Xorvatiya) 0:2
Qol: Qyurkso, 44. Dolçek, 90
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – Titoqrad (Monteneqro) 4:0
Qol: Evandro, 40. T.Rodriqes, 53. Ceferson, 55. Malinov, 72.

10 iyul
Jeness Eş (Lüksemburq) – Tobol (Qazaxıstan) 0:0

11 iyul
Pünik (Ermənistan) – Şkupi (Makedoniya) 3:3
Qol: Vardanyan, 4-pen. Jestokov, 80. Manuçaryan, 85 – Bayrami, 26; 60. İlieski, 43.
Ordabası (Qazaxıstan) – Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) 1:0
Qol: Erlanov, 67.
Ventspils (Latviya) – Teuta (Albaniya) 3:0
Qol: Sergeyçuk, 5. Ulibaşev, 78. Tosin, 88.
Alaşkert (Ermənistan) – Makedoniya (Skopye, Şimali Makedoniya) 3:1
Qol: Tankov, 16. Sekuliç, 66. Byanor, 82-öz qapısına - Yaşaroski, 52.
AEK (Kipr) – Petrokub (Moldova) 1:0
Qol: Hevel, 3.
Laçi (Albaniya) – Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) 1:1
Qol: Nvabueze, 3 - Levi, 78.
Narva Trans (Estoniya) – Buduçnost (Monteneqro) 0:2
Qol: İvanoviç, 12. Miyiç, 88.
KuPS Kuopio (Finlandiya) – Vitebsk (Belarus) 2:0
Qol: Murilyo, 61. Rangel, 74.
Səbail (Azərbaycan) – Universitatya Krayova (Rumıniya) 2:3
Qol: A.Ramazanov, 33; 82 - A.Mateyu, 13. N.Banku, 51. M.Roman, 68.
Flora (Estoniya) – Radnicki (Serbiya) 2:0
Qol: Lepik, 75. Vasilyev, 89.
Riteryay (Litva) – Klaksvik (Farer adaları) 1:1
Qol: Borovski, 46 - Andreasen, 56.
Balzan (Malta) – Domjale (Sloveniya) 3:4
Qol: Korrea, 34. Lyubomirak, 38. Effionq, 56 – İbriçiç, 5-pen. Vuk, 49. Sikosek, 61. Podloqar, 76.
Rujomberok (Slovakiya) – Levski (Sofiya, Bolqarıstan) 0:2
Qol: Mariani, 36. Paulinyo, 51. 
Pandev Akademiyası (Makedoniya) – Jrinski (Bosniya və Herseqovina) 0:3
Qol: Haciç, 12. Mandiç, 28. Hovedariça, 56. 
Brann (Norveç) – Şemrok Rovers (İrlandiya) 2:2
Qol: Teniste, 12. Berişa, 36-pen - Lopes, 34; 90+4.
Bröndbü (Danimarka) – İnter Turku (Finlandiya) 4:1
Qol: Vilçek, 5; 68. Tibblinq, 71. Fisker, 78 – Furuholm, 20.
Kruzeyders (Şimali İrlandiya) – B36 Torshavn (Farer adaları) 2:0

Qol: Heqarti, 33. Lovri, 79.
Debretsen (Macarıstan) – Kukesi (Albaniya) 3:0
Qol: Qarba, 54. Varqa, 77; 83.
Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) – Enqordani (Andorra) 6:0
Qol: Ninua, 6. Kukianidze, 21; 71. Kavtaradze, 61. Kutaliya, 69-pen. Zariya, 81.
Kauno Jalgiris (Litva) – Apollon (Kipr) 0:2
Qol: Pittas, 14. Selayya, 89-pen.
Liepaya (Latviya) – Dinamo (Minsk, Belarus) 1:1
Qol: İkauniek, 12-pen - Bilonoq, 88.
Makkabi (Hayfa, İsrail) – Mura (Sloveniya) 2:0
Qol: Aşkenazi, 64. Avad, 68.
Malmö (İsveç) – Ballimena (Şimali İrlandiya) 7:0
Qol: Rozenberq, 31; 33; 48. Rakip, 44; 74. Brorsson, 46. Molins, 54.
Molde (Norveç) – Reykyavik (İslandiya) 7:1
Qol: Ceyms, 7; 31; 41. Aursnes, 29. Forren, 63. Hussain, 66. Omoyjuanfo, 90+3 – Tomsen, 71.
Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) – Hibernians (Malta) 1:0
Qol: Qromıko, 69.
Radnik (Bosniya və Herseqovina) – Spartak (Trnava, Slovakiya) 2:0
Qol: Mekiç, 34. Djuriç, 48.
Speranta (Moldova) – Neftçi (Azərbaycan) 0:3
Qol: E.Mahmudov, 16-pen. S.Monroz, 36. R.Hacıyev, 76.
Fola Eş (Lüksemburq) – Çixura (Gürcüstan) 1:2
Qol: Sinani, 23-pen – Sardalişvili, 9. Koripadze, 86-pen.
Olimpiya (Lyublyana, Sloveniya) – RFS (Latviya) 2:3
Qol: Boake, 81. Menalo, 90 – Lemaiç, 52-pen. Klyuşkin, 88. Vukmaniç, 90+3.
Konnah Kuey (Uels) – Kilmarnok (Şotlandiya) 1:2
Qol: Teylor, 75-öz qapısına – Brofi, 82-pen. Findley, 90+2.
Çukariçki (Serbiya) – Banants (Ermənistan) 3:0
Qol: Tediç, 43; 90+2. Kovaç, 80.
Dunayska Streda (Slovakiya) – Krakoviya (Polşa) 1:1
Qol: Divkoviç, 44 - Kruzlyak, 40.
Zeta (Monteneqro) – Videoton (Macarıstan) 1:5
Qol: Qaranoviç, 17 - Neqo, 3; 12; 23. Yuhas, 87. Husti, 90+3.
Styaua (Rumıniya) – Milsami (Moldova) 2:0
Qol: Tanase, 12; 56.
Aberdin (Şotlandiya) – Rovaniemi (Finlandiya) 2:1
Qol: Makqinn, 36. Kosqrouv, 48 - Yantti, 90+3.
Kliftonvill (Şimali İrlandiya) – Hauqesun (Norveç) 0:1
Qol: Qrindheym, 42.
Kork Siti (İrlandiya) – Proqres (Lüksemburq) 0:2
Qol: Muratoviç, 11. De Almeyda, 21-penalti.
Sent Patrik (İrlandiya) – Norçöpinq (İsveç) 0:2
Qol: Tern, 55. Larsen, 85.
Honved (Macarıstan) – Jalgiris (Litva) 3:1
Qol: Bano-Sabo, 32. Nqoq, 55. Qazdaq, 69-pen – Uzela, 90.
Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) – Kayrat (Qazaxıstan) 1:2
Qol: Enin, 34 - Eseola, 29; 58.
Styarnan (İslandiya) – Levadiya (Estoniya) 2:1
Qol: Raqnarsson, 15; 74 – Andreyev, 79.
Europa (Cəbəllütariq) – Legiya (Polşa) 0:0
Breydablik (İslandiya) – Vaduts (Lixtenşteyn) 0:0 

16 İyul 2019
İdman

“Qarabağ” komandaya qoşulmayan futbolçu ilə yollarını ayırdı

“Qarabağ” komandaya qoşulmayan futbolçu ilə yollarını ayırdı

16 İyul 2019
İdman

Avropa Gənclər Olimpiya Festivalında ilk dəfə güləş yarışı Bakıda keçiriləcək

Avropa Gənclər Olimpiya Festivalında ilk dəfə güləş yarışı Bakıda keçiriləcək

16 İyul 2019
İdman

Çempionlar Liqasında cavab oyunları başlayır

Bu gün  Çempionlar Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına start veriləcək.

15 İyul 2019
İdman

Bakıdakı mötəbər yarışda 132 qızıl medal sahibini tapacaq

Bakıdakı mötəbər yarışda 132 qızıl medal sahibini tapacaq