Avroliqada bugünkü oyunlar

Avroliqada bugünkü oyunlar
08 Avq 2019 15:52

UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.

Realpress.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, "Neftçi" - "Bney Yehuda" (İsrail) oyunu da daxil olmaqla mərhələnin növbəti matçları bu gün keçiriləcək. Bugünkü görüşlərə Astanada start veriləcək. 

Burada yerli komanda Maltanın "Valetta" klubunu qəbul edəcək.

8 avqust

Avropa Liqası III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar 

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Valetta" (Malta)

19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - "Gent" (Belçika)

20:00. "Sparta" (Praqa, Çexiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)

20:00. "Pünik" (Ermənistan) - "Vulverhempton" (İngiltərə)

20:15. "Universitatya" (Krayova, Ruminiya) - AEK (Yunanıstan)

20:30. "Brondbü" (Danimarka) - "Braqa" (Portuqaliya)

20:45. "Ventspils" (Latviya) - "Vitoriya" (Portuqaliya)

21:00. "Şerif" (Moldova) - AİK (İsveç)

21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) -"Bney Yehuda" (İsrail)

21:00. "Malmö" (İsveç) - "Jrinski" (Bosniya və Herseqovina)

21:00. "Hauqesund" (Norveç) - PSV (Hollandiya)

21:00. "Mariupol" (Ukrayna) - "AZ Alkmar" (Hollandiya)

21:00. "Tun" (İsveçrə) - "Spartak" (Moskva, Rusiya)

21:00. "Molde" (Norveç) - "Aris" (Yunanıstan)

21:30. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - TNS (Uels)

21:30. "Makkabi" (Tel-Əviv, İsrail) - "Suduva" (Litva)

21:30. SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - "Zorya" (Luqansk, Ukrayna)

21:30. "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) -"Strasburq" (Fransa)

21:30 "Feyenoord" (Hollandiya) -"Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan)

21:30. "Antverp" (Belçika) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya)

21:45 "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus)

22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Nomme Kalyu" (Estoniya)

22:00. "Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya)

22:00. "Midtland" (Danimarka) - "Reyncers" (Şotlaniya)

22:00. "Norrçepinq (İsveç) - "Hapoel Beer-Şiva" (İsrail)

22:30. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Ayntraxt" (Almaniya)

22:30. "Styaua" (Ruminiya) - "Mlada Boleslav" (Çexiya)

22:30. "Austriya Vyana" (Avstriya) - "Apollon" (Kipr)

23:00. "Lutsern" (İsveçrə) - "Espanyol" (İspaniya)

23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Yeni Malatyaspor" (Türkiyə)

23:00. "Legiya" (Polşa) - "Atromitos" (Yunanıstan)

23:00. "Torino" (İtaliya) - "Şaxtyor" (Belarus)

7 avqust

22:15. "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Dundalk" (İrlandiya) - 1:0

6 avqust

19:00. "Ararat" (Ermənistan) - "Saburtalo" (Gürcüstan) -1:2

20:00. "Riqa" (Latviya) - HİK (Finlandiya) - 1:1

22:15. "Sutyeska" (Monteneqro) - "Linfield" (Şimali İrlandiya) - 1:2

Avropa Liqasında üçüncü mərhələnin cavab görüşləri 13, 14 və 15 avqustda keçiriləcək.


20 Avq 2019
İdman

"Qarabağ" bu gün gedir

Avropa Liqasının pley-off mərhələsində "Linfild"in qonağı olacaq "Qarabağ" bu gün Şimali İrlandiyaya gedəcək.

20 Avq 2019
İdman

“Azərsun Arena” təmirə bağlanır - “Qarabağ” harada oynayacaq?

"Qarabağ"ın Azərbaycan Premyer Liqasında ev oyunlarını keçirdiyi "Azərsun Arena" təmirə bağlanır.

20 Avq 2019
İdman

Çempionlar Liqasında pley-off mərhələsinə start verilir

Bu gün UEFA Çempionlar Liqasında pley-off mərhələsinə start veriləcək.

19 Avq 2019
İdman

Modriç, Rakitiç, Perişiç Bakıya gələcək - HEYƏT

Modriç, Rakitiç, Perişiç Bakıya gələcək - HEYƏT