Avroliqada oyunların nəticələri

Avroliqada oyunların nəticələri
09 Avq 2019 09:18

UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.

Realpress.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, "Neftçi" - "Bney Yehuda" (İsrail) oyunu (2:2) da daxil olmaqla mərhələnin növbəti matçları bu gün keçirilib Bugünkü görüşlərə Astanada start verilib. Burada yerli komanda Maltanın "Valetta" klubunu qəbul edib və 5:1 hesabı ilə qalib gəlib.

Türkiyə təmsilçisi  "Trabzonspor" səfərdə "Sparta" ilə bərabərə qalıb - 2:2. "Yeni Malatyaspor" isə "Partizan"a 1:3 hesabı ilə uduzub

 

8 avqust

Avropa Liqası III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar 

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Valetta" (Malta) - 5:1 

19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - "Gent" (Belçika) - 1:1 

20:00. "Sparta" (Praqa, Çexiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə) - 2:2

20:00. "Pünik" (Ermənistan) - "Vulverhempton" (İngiltərə) - 0:4

20:15. "Universitatya" (Krayova, Ruminiya) - AEK (Yunanıstan) - 0:2

20:30. "Brondbü" (Danimarka) - "Braqa" (Portuqaliya) - 2:4 

20:45. "Ventspils" (Latviya) - "Vitoriya" (Portuqaliya) - 0:3

21:00. "Şerif" (Moldova) - AİK (İsveç)  - 1:2

21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) -"Bney Yehuda" (İsrail) - 2:2

21:00. "Malmö" (İsveç) - "Jrinski" (Bosniya və Herseqovina) - 3:0

21:00. "Hauqesund" (Norveç) - PSV (Hollandiya)-0:1

21:00. "Mariupol" (Ukrayna) - "AZ Alkmar" (Hollandiya) - 0:0

21:00. "Tun" (İsveçrə) - "Spartak" (Moskva, Rusiya) - 2:3

21:00. "Molde" (Norveç) - "Aris" (Yunanıstan) - 3:0

21:30. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - TNS (Uels) - 5:0

21:30. "Makkabi" (Tel-Əviv, İsrail) - "Suduva" (Litva) - 1:2

21:30. SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - "Zorya" (Luqansk, Ukrayna) - 1:1

21:30. "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) -"Strasburq" (Fransa) - 0:1

21:30 "Feyenoord" (Hollandiya) -"Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) - 4:0

21:30. "Antverp" (Belçika) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - 1:0

21:45 "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus) - 1:2

22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) - 3:1

22:00. "Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 2:0

22:00. "Midtland" (Danimarka) - "Reyncers" (Şotlaniya) - 2:4

22:00. "Norrçepinq (İsveç) - "Hapoel Beer-Şiva" (İsrail) - 1:1

22:30. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 0:5

22:30. "Styaua" (Ruminiya) - "Mlada Boleslav" (Çexiya) - 0:0

22:30. "Austriya Vyana" (Avstriya) - "Apollon" (Kipr) - 1:2

23:00. "Lutsern" (İsveçrə) - "Espanyol" (İspaniya) - 0:3

23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Yeni Malatyaspor" (Türkiyə) - 3:1

23:00. "Legiya" (Polşa) - "Atromitos" (Yunanıstan) - 0:0

23:00. "Torino" (İtaliya) - "Şaxtyor" (Belarus) - 5:0 

7 avqust

22:15. "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Dundalk" (İrlandiya) - 1:0

6 avqust

19:00. "Ararat" (Ermənistan) - "Saburtalo" (Gürcüstan) -1:2

20:00. "Riqa" (Latviya) - HİK (Finlandiya) - 1:1

22:15. "Sutyeska" (Monteneqro) - "Linfield" (Şimali İrlandiya) - 1:2

Avropa Liqasında üçüncü mərhələnin cavab görüşləri 13, 14 və 15 avqustda keçiriləcək.


14 Dek 2019
İdman

Qurban Qurbanov 10-cu dəfə ilin məşqçisi kimi mükafatlandırıldı - FOTO

Qurban Qurbanov 10-cu dəfə ilin məşqçisi kimi mükafatlandırıldı - FOTO

13 Dek 2019
İdman

AFFA Milli komandamızın baş məşqçisini istefaya göndərdi

AFFA milli komandamızın baş məşqçisi Nikola Yurçeviçlə yolları ayırmaq qərarı verib.

13 Dek 2019
İdman

"Birdən-birə böyük dəyişiklik etmək risk olar" - Qurban Qurbanov

Avropa Liqasının qrup mərhələsinin sonuncu - VI turunda Bakıda Lüksemburqun "Düdelanj" klubu ilə heç-heçə edən (1:1) "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov oyunsonrası mətbuat konfransında jurnalistlərin suallarını cavablandırdı.

13 Dek 2019
İdman

Həbib Ronaldoya idmandan vaxtında getməyi məsləhət gördü

Həbib Ronaldoya idmandan vaxtında getməyi məsləhət gördü